הנגשת אתר האינטרנט

בוטיק לכלה glee רואה בלקוחות בעלי מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטיבית, לקוחות שווי זכויות. כולן וכולם זכאים ליהנות מגישה מלאה לשירותים, לנכסים הדיגיטליים והפיזיים שלנו. לצורך כך אנחנו ממשיכים לפעול ולקדם במלוא המרץ את נושא הנגישות ומשתדלים להשתפר כל הזמן.

אתר www.Glee.co.il פטור ע״פ הנחיות הנגישות

אך על אף פטור זה, ברצוננו לאפשר לכל לקוח, עם או בלי מוגבלות, שירות שוויוני ונגיש. עם זאת, למרות מאמצינו הרבים להנגיש את כל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו בו חלקים ספציפיים שאינם נגישים כנדרש. במידה ואותרו חלקים כאלה, ניתן ליצור קשר עם רכזת הנגישות שלנו שפרטיה מופיעים מטה.

אנחנו ממשיכים באופן תמידי בעבודה על שיפור נגישות האתר, מתוך רצון ומחויבות לאפשר לכל האוכלוסייה, כולל בעלי מוגבלויות, שימוש יעיל וחלק באתר האינטרנט שלנו.

לפניות בנושא נגישות החנויות והאתר ניתן לפנות לרכזת הנגישות.

פרטי רכזת הנגישות:

נירית יעיש

info@glee.co.il

058-6990033 (ניתן גם לכתוב הודעה בוואטסאפ או בהודעות לטלפון)

הנגשת הסטודיו

החנות שלנו נמצא בקומת הקרקע של בניין דירות ישן ברחוב יצחק אלחנן 21 בתל אביב. החנות בעלת ויטרינה הפונה לרחוב. והגישה לחנות היא באמצעות 4 מדרגות. לצערינו לא ניתן לבנות רמפה בשל הגבלות המבנה ובעליו. ללקוחותינו הצריכים עזרה בכניסה לחנות, יש לציין בעת קביעת ההגעה לפגישה במידה ויש צורך בתמיכה נוספת, לרבות עזרה פיזית, למשל עם כסא גלגלים, בכניסה לחנות ו/או עזרה בשמירת חניה לרכב נכה, אנא צרו עימנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם ונעשה את המיטב שלנו כדי לעזור, ככל שיתאפשר לנו מבחינה טכנית.

בתוך החנות, אין מגבלות פיזיות המונעות מכסא גלגלים מלנוע בחופשיות. ישנה כורסא בה ניתן לקבל את כל המידע באופן נוח ונגיש.

עבור לקוחותינו כבדי השמיעה, ניתן לקבל כל מידע באופן כתוב ו/או מודפס.

המדרכה בצמוד לחנות, רחבה דייה ומאפשרת העמדת רכב אחד בלבד לנכה בעל תו נכה. אין זו חנייה בטאבו של החנות, ושייכת לרחוב, לכן על אחריות הלקוחות המחנים לציית לחוקי החנייה לפי הזכויות וההקלות הניתנות להם. הצוות שלנו ורכזת הנגישות שלנו זמינים עבור כל לקוח/ה.

תאריך עדכון ההצהרה: 1.9.2023

דילוג לתוכן