מדיניות החלפה
אם את לא שלמה ב-100% עם המידה של הפריט שקנית, או שבגלל כל סיבה אחרת את מעוניינת להחליף אותו באחד אחר – את יכולה לעשות זאת בלי בעיה, ובחינם. כדי שהרכישה שלך תתבצע במקסימום הנוחות והרוגע. באריזה שתקבלי עם הפריט, יהיו כל ההוראות שתצטרכי כדי להחזיר את הפריט בקלילות ולקבל את כספך בחזרה או לקבל במקומו אחד אחר שישמח אותך בלי סייגים.

מדיניות החזרה
אם את לא מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל קרדיט באתר ללא תוקף או החזר כספי לפי בחירתך. כל מה שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה. לא ניתן להחזיר שמלות אשר נתפרו בהתאמה אישית לפי מידות גופך.

* בהנחיית משרד הבריאות, פיאות שיער, חלקים תחתונים כמו בבגדי ים והלבשה תחתונה אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה.
* החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח.
*שאלים והינומות לא ניתנים להחזרה לאחר מועד האירוע.

* ניתן להחזיר פריט בסייל עד 7 ימי עסקים מיום רכישתו. בתמורה, יתקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי סכום של 100 ש"ח- הזול מביניהם. באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל וברצונך לקבל עבורם קרדיט לקנייה עתידית באתר- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי.

* לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר או זיכוי בחנות בלבד.

* לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

במקרה בו נשלח הפריט בדואר מהיר-דואר שליחים, יוחזר ערך הפריט ללא דמי המשלוח המהיר.

את הזיכוי הכספי תקבלי תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו כאן לרשותך כדי לפתור כל בעיה. הטלפון הוא 058-6990033, והמייל: info@wedding-dresses-outlet.net

אספקה ומשלוחים
הפריטים שרכשת יישלחו אלייך באמצעות חברות שליחויות או דואר רשום, במסגרת זמן האספקה שצויין בעת הקנייה.
משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 1-3 ימי עסקים (תלוי בחברת השליחויות), וכשמדובר במשלוח בדואר רשום, זמן השילוח תלוי בדואר ישראל ובדרך כלל נע בין 3 ל 10 ימי עסקים. שעות הגעת השליח הינן בין השעות 08:00 ועד 20:00 בימים א' עד ה' וביום ו' עד השעה 13:00. במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב/עיר שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. אנחנו לא יכולים לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, אבל זיכרי שלכל שאלה או בעיה, אנו לרשותך. הטלפון הוא 058-6990033, והמייל: info@wedding-dresses-outlet.net

במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.

עלויות משלוח
דואר רשום לסניף הקרוב לביתך (לכל חלקי הארץ) – חינם.

שליח עד הבית (לכל חלקי הארץ) – 40 ש"ח.

במקרה של הזמנה מתחת ל-100 ש"ח, ייגבה תשלום על המשלוח בדואר ישראל: תוספת של 14 ש"ח, ועבור משלוח בדואר שליחים עד הבית: תוספת של 40 ש"ח.

דילוג לתוכן